לימודים בישראל
 
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
סטודנטים > קריירה ולימודים > אני והבוס

איך למצוא חן בעיני הבוס?

אנשי מקצוע צעירים המבקשים לזכות בחיבתו של המעסיק, צריכים לשים דגש על עשיית עבודה טובה, סיוע לבוס בהשגת יעדיו והפגנת עניין בהצלחתו ובהצלחת הארגון. המטרה איננה להיות חברים של המעסיק אלא לרכוש את הכבוד וההערכה שלו.
המסלולים המבוקשים
לחפש עבודה
ראיון עבודה בהצלחה
אני והבוס
סיכום שכר
להשתלב בעבודה
בחינות מיון
חרדת בחינות
מבחן אמריקאי
מבחני מיון קבוצתיים
עצות לחיפוש עבודה
 
עוד מידע
עבודה באינטרנט
להתקבל לחברה
איש מכירות
קורות חיים
לקבל אבטלה
מכתב התפטרות
הסבה ועבודה
עבודה בגיל השלישי
עבודה בחו"ל
ראיון עבודה בסקייפ


כיצד לזכות באהדה מצד המנהל?
 
הדרך לאישור
 
כל החיים אנו מחפשים אישור מהממונים עלינו. תמיד אנחנו מנסים לרצות את ההורים עם ציונים טובים בבית הספר, להרשים את המאמנים על מגרש המשחקים או את הפרופסורים בכיתה. כאנשים בוגרים, אנו שואפים להתחבב על הבוס שלנו. כמעט לכולנו יש מישהו שאנו עובדים בשבילו. ישנם כמה דרכים להבטיח שתהיה מערכת יחסים טובה במבנה ההיררכי. הנה מה שאתם צריכים לזכור:
 
מה אתם משדרים?
 
צאו מנקודת הנחה שהחבר'ה במשרד אוהבים אתכם או לפחות מעריכים אתכם. אתם יכולים להשתמש בכמה טריקים כדי להפוך את עצמכם לעוד יותר סימפטיים לסביבה, שכוללת גם את הבוס שלכם. הימנעו משפת גוף שלילית ומעימותים מיותרים, והתלבשו בצורה מקצועית. זה לא אומר שתהפכו להיות "יס-מנים", רק זכרו לתת יותר אותות חיוביים מאשר שליליים.
 
היו חיוניים
 
בטח שמעתם זאת לא מעט, וזה נכון לחלוטין: אם המשרד לא יכול לתפקד בלעדיכם, אתם במצב הרבה יותר טוב לקבל העלאה בשכר או קידום. אז אם אינכם צינור החמצן במשרד, התחילו לעבוד כדי להיות כאלה. עבדו על פרויקטים גדולים, והרוויחו מיומנויות שמפרידות אתכם מהשאר.
 
סדר עדיפויות
 
אם זה חשוב לבוס שלכם, זה צריך גם להיות חשוב לכם. כדאי לוודא שאתם מדברים עם המנהל שלכם באופן קבוע כדי לקבל תחושה לגבי האופן שבו הוא רואה את הדברים. סולם העדיפויות שלו לא צריך להתאים באופן מושלם לרעיונות שלכם, אך חשוב לוודא שאתם נותנים מספיק תשומת לב גם לעניינים שהבוס רוצה לקדם.
 
מחפש עבודה? קריירה? מתלבט מה ללמוד?
 
עדכנו אותם
 
מפגש פנים אל פנים הוא הכרחי להיכרות שלמה ביניכם ובין המעסיק. גם אם זה לא מתרחש על בסיס יומיומי, עדכנו את הבוס שלכם בעבודתכם השוטפת ובהתקדמות הפעילות האישית והקבוצתית. לא רק שזה מאפשר לו לדעת איך אתם עובדים, אלא שאם הייתם פרודוקטיביים במיוחד, זו הזדמנות טובה לקבל על כך הכרה. שמרו על קשר באופן קבוע, כך שתיאום הציפיות גם כן יישמר. זה עובד באופן מוצלח במיוחד עם בוסים עסוקים או סגורים מבחינה חברתית.
 
פתרו את הבעיות שלכם בעצמכם
 
אף אחד לא מושלם, והבוס שלכם כנראה מבין זאת. אם תצליחו לטפל באופן עצמאי בבעיות העולות במהלך העבודה, תוכלו לזכות בנקודות. הדרך הטובה היא להפעיל מנגנון של בקרה עצמית בדרך של ניהול יומן פורמאלי. כתבו מה אתם עושים, מה אחרים חושבים שאתם עושים, ומה אתם אמורים לעשות. כך תבדקו עצמכם מנקודת מבטו של הבוס. עם כנות ומעט מזל, תהיה לכם תמונה ברורה של איזה בעיות צריך לפתור, לפני שהבוס יידע מהם.
 
הרוויחו כבוד
 
אנשים אולי חושבים שהמפתח לאהדת הבוס הוא חנופה. במקרים מסוימים זה יכול לעבוד, אולם הדרך הטובה ביותר להתחבב על הבוס שלכם ובמקביל לא לשנוא את עצמכם, היא לרחוש את כבודו. המשמעות היא להימנע מפוליטיקה במשרד, מרכילויות, ולהיות מסוגלים לקבל ביקורת מגבוה. להיות חביב ואהוד על כולם זה עוזר, אך זה לגמרי שונה מלרחוש כבוד אמיתי. אם אתם מכבדים את עצמכם, הבוס והעמיתים לעבודה יעריכו אתכם גם.
 
עבדו יחד
 
כמובן, לא משנה מה תעשו, ישנם בוסים שלעולם יהיו נוראיים. אם אתם במצב הזה, אנחנו מרגישים את הכאב שלכם ומצטערים על כך. הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לפתח עור עבה ולא לתת לכך להשפיע על שאר חייכם. בין היתר, וודאו היטב שאכן הבעיה איננה אצלכם. אם תצליחו לעבוד עם הבוס בשלום, מבחינתכם ניצחתם.

 

רוצה לדעת יותר על אני והבוס? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם – איתור מוסדות לימודים
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.

 
פורומים בתחום
פורום ייעוץ והכוונה תעסוקתית
פורום לקויות למידה
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
לוח מורים פרטיים
חיפוש עבודה עם תואר Mba
לוח ימים פתוחים במוסדות לימוד בישראל
איך לגרום למעביד לפטר אותך?
מקצועות רווחיים: גובה משכורות לפי מקצוע
עוד מאמרים
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.

מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
איך אפשר למצוא עבודה בהייטק? (לפני 69 ימים, 17 שעות, 31 דקות)
לימודים עם לקות שפתית והפרעות קשב (לפני 107 ימים, 19 שעות, 19 דקות)
לקות שפתית והפרעות קשב (לפני 109 ימים, 19 שעות, 8 דקות)
תודה נעה (לפני 149 ימים, 16 שעות, 30 דקות)
עבודות במקום מבחנים לבעלי לקויותלמידה (לפני 150 ימים, 1 שעות, 48 דקות)
 
בתודה ל:

 
 דעתך חשובה לנו
Powerd by traffico LTD